تفاوت بین IP68 وIP65 چیست ؟

3 پاسخ(ها)

IP68 : حفاظت در برابر آب در عمق بیش از ۱ متر ( این درجه از حفاظت بدان معناست که تحت هیچ شرایطی ورود آب به محفظه ممکن نخواهد بود و در صورت ورود نیز هیچ اختلالی ایجاد نخواهد شد )

IP65:حفاظت در برابر انواع گرد و غبارحفاظت ودر برابر جت های آب یا همان آب افشانده شده توسط افشانک

پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۲/۱۶.
افزودن نظر

IP68 : این استاندارد به معنای مقاومت کامل دستگاه نسبت به نفوذ آب و گرد و غبار می باشد. به عبارتی این دستگاه می تواند در چنین شرایط دشواری نیز به فعالیت خود ادامه دهد.

IP65 : عدد اول این استاندارد به معنای مقاومت نسبی دستگاه در برابر نفوذ گرد و غبار و عدد دوم این استاندارد به معنای مقاومت در برابر جت های قدرتمند آب می باشد.

پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۲/۲۰.
افزودن نظر

IP56:عدد اول این استاندارد به معنای مقاومت نسبی دستگاه در برابر نفوذ گرد و غبار و عدد دوم این استاندارد به معنای مقاومت در برابر جت های قدرتمند آب می باشد. البته همانطور که در فهرست بالا نیز گفته شد سطح ۵ از عدد اول هرچند به معنای مقاومت کامل نیست اما هیچ مانعی برای عملکرد صحیح دستگاه وجود نخواهد داشت. از طرف دیگر باید توجه داشت اغلب دستگاه هایی که از سطح حفاظتی مناسب در برابر آب و رطوبت برخوردارند در برابر گرد و غبار نیز مقاوم می باشند.IP68

IP68:این استاندارد به معنای مقاومت کامل دستگاه نسبت به نفوذ آب و گرد و غبار می باشد. به عبارتی این دستگاه می تواند در چنین شرایط دشواری نیز به فعالیت خود ادامه دهد. <p “=””>در پایان این نکته را نیز باید در نظر داشت که کارکرد صحیح دستگاه تنها در صورت بسته بودن درپوش ممکن خواهد بود. در غیراینصورت استاندارد آی پی یا همان درجه حفاظت کارکرد صحیحی نخواهد داشت.
 
پاسخ داده شده 3 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید